flags
Słowenia
Litwa
Stany Zjednoczone
Bułgaria
Słowacja
Irlandia
Francja
Niemcy
Austria
Czechy
Szwajcaria
Węgry
Hiszpania
Wielka Brytania

100% naturalnych składników to skuteczność i bezpieczeństwo.

Wiesz co chodzi po głowie kobietom?

Zytax jest bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on żadnych skutków ubocznych i pozostaje w pełni efektywnym środkiem, który pobudza męskie libido, gwarantuje silniejszą i łatwiejszą do osiągnięcia erekcję. Jego unikalny skład, którego bazą są naturalne składniki, sprawia, że mogą z niego korzystać nie tylko osoby młode, ale także osoby starsze oraz te, które narzekają na nadciśnienie tętnicze i choroby krążenia. Ze spokojnym sercem mogę polecić Zytax każdemu mężczyźnie, który chce zwiększyć swoją satysfakcję z życia seksualnego.”

Jakie składniki powodują, że Zytax jest tak często polecany?

Żeń-szeń

O cudownych właściwościach ginsend (żeń-szeń) na męską erekcję i popęd seksualny od wieków krążą legendy. Zawarte w żeń-szeniu substancje — ginsenozydy — powodują zwiększenie uwalniania w organizmie tlenku azotu, który pomaga w rozkurczu naczyń krwionośnych i powoduje zwiększony napływ krwi do penisa zwiększając siłę erekcji i łatwość jej uzyskania.

Buzdyganek naziemny

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) od wieków jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej Ayurvedzie jako środek wzmacniający oraz silny afrodyzjak. Tribulus terrestris podnosi poziom naturalnego testosteronu oraz zwiększa liczbę, ruchliwość i żywotność plemników. Działanie to ma bezpośrednie przełożenie na wzrost popędu seksualnego i zwiększenie intensywności przeżyć erotycznych.

Uwieńczeniem efektywności suplementu diety Zytax jest L-Arginine HCI. To ona razem z Żenszeniem oraz Buzdygankiem tworzy niepowtarzalny na rynku składnik o nazwie ErectX blend TM. Ten aminokwas dodatkowo ma wpływ na zdolności seksualne u mężczyzn. Powoduje on sprawniejszy przepływ krwi w ciałach jamistych prącia i korzystnie oddziałuje na erekcję. Przekłada się to bezpośrednio na powiększenie, pogrubienie oraz dłuższy okres wzwodu Twojego penisa.

Tylko unikalna, pilnie strzeżona receptura Zytax posiada połączenie tych trzech składników: Żeń-szenia, Buzdyganka naziemnego i L-Arganine HCI.